شاید شما نیز در سفر به طبیعت در هنگام عکاسی و یا دریافت اطلاعات توسط گوشی های هوشمند یا تبلت و یا استفاده از دیگر لوازم مانند لپ تاپ، مکان یاب و غیره...به مشکل اتمام شارژ برخورده باشید ، در این لحظه شما به سراغ پاور بانکتان می روید تا از طریق آن بتوانید دستگاهتان را شارژ مجدد نمایید، که البته شاید در این لحظه خود پاور بانک نیز با مورد مشابه یعنی اتمام شارژ مواجه شده باشد. کلیه علاقمندان به طبیعت گردی می توانند در طول سفر به درون طبیعت و دور شدن کامل از شبکه برق، با به همراه داشتن یک پنل قدرتمند خورشیدی ایکس تورم جهت رفع چنین مشکلی، جهت ذخیره سازی انرژی برای پاور بانک و دیگر لوازم شارژی خود را در دل طبیعت تامین نمایند و با خیالی آسوده به گردش، تفریح و یا تحقیقات خود بپردازند و در صورت نیاز لوازمی همچون گوشی های هوشمند، دوربین، لپ تاپ، تبلت، دستگاه های GPS و غیره را توسط  پاور بانک شارژ نمایند. این دو محصول در کنار یکدیگر به شما آزادی و انرژی برای رفتن به هر کجا را می دهد!پاور بانک Brick با ظرفیت 21.000میلی آمپر و پاور بانک Pro با ظرفیت 41.600میلی آمپر و پنل خورشیدی 21 وات  AP275به عنوان لوازمی با کیفیت و مطمئن، انتخابی ایده آل برای شارژ کلیه دستگاه هایی است که در صورت قطع برق شهری و یا عدم دسترسی  و دور بودن از شبکه برق، می توان از آنها استفاده نمود. به لطف ظرفیت 20.800 و 41.600میلی آمپر ساعت و خروجی 220 وات / 80 وات، این پاور بانک ها به اندازه کافی قدرتمند هستند تا دستگاه هایی مانند لپ تاپ، گوشی های هوشمند، دوربین و وسایل کنترل از راه دور مانند هوایپماهای رادیو کنترل استفاده کنید.


پاور بانک Brick دارای 4 خروجی و پاور بانک Pro دارای 5 خروجی است. دستگاه هایی با ولتاژ 220 ولت می توانند از طریق سوکت متصل شده و شارژ شوند. به لطف خروجی بالا در این پاور بانک های قدرتمند، دستگاه های تلفن همراه از طریق پورت های USB بسیار سریع شارژ می شوند. پورت USB-C ™ جداگانه ایی برای شارژ دستگاه های USB-C وجود دارد. همچنین با استفاده از کابل شارژ موجود می توان از طریق پورت USB-C خود پاور بانک ها را نیز، به سرعت شارژ نمود. 

با نشانگر دقیق دیجیتال بر روی پاور بانک ها می توان از انرژی باقی مانده در آن با خبر شد. شما می توانید جریان شارژ را از طریق سوکت آن روشن و خاموش کنید. علاوه بر این، پاور بانک ها دارای تراشه مدیریت خودکار برق هستند که به طور خودکار سرعت و میزان شارژ را بین دستگاههای متصل به آنها را تنظیم می نمایند.


ویژگی های پاور بانک های ایکس تورم

بازدهی بالا

پاور بانک های ایکس تورم بسیار کارآمد بوده و احتمال از دست دادن انرژی در طول روند شارژ در آنها بسیار کم است.

مدیریت برق خودکار

این شارژر Xtorm به وسیله تراشه APM مدیریت می شود. این به این معنی است که شارژر به طور خودکار سرعت و قدرت شارژ درست را متعادل می کند و قدرت را بین دستگاه های متصل شده تقسیم می نماید.

حفاظت بیش از حد

شارژرهای Xtorm در هنگام شارژدهی از باتری پاور بانک محافظت می کند و همچنین خود پاور بانک نیز از باتری دستگاه شارژ شونده در هنگام شارژ محافظت می کند.

کنترل دما

کلیه شارژرهای Xtorm با یک تراشه کنترل دما که مانع از گرم شدن آن می شود، ارائه می شود.  • نوشته شده توسط: admin
  • منتشر شده در: ROOT
  • تاریخ ایجاد: 2018-09-25
  • بازدید: 183
  • نظر: 0

برچسب :

نظر دهید

این محصول در حال حاضر موجود نیست، اطلاعات خودتون در این قسمت وارد کنید تا به محض موجود شدن کالای فوق، به شما اطلاع بدیم