پاور بانک خورشیدی "Evoke" مجهز به باتری لیتیوم پلیمری با ظرفیت 10.000 میلی آمپر می باشد. با این باتری قدرتمند، شما می توانید گوشی هوشمند، تبلت، GPS و سایر دستگاه ها خود را چندین مرتبه قبل از اینکه پاور بانک مجدداً نیاز به شارژ داشته باشد شارژ کنید.این شارژر به لطف پنل خورشیدی پر بازده آن در زمان کوتاهی در مقابل نور خورشید شارژ می شود. پوشش بیرونی آن از یک نوع لاستیک با کیفیت ساخته شده.

پاور بانک خورشیدی "Evoke" به 2 صورت شارژ می شود: از طریق USB و از طریق پنل خورشیدی. با پورت micro USB و ورودی 5 ولت 1.5 آمپر باتری این شارژر در زمان کوتاهی شارژ می شود. حتی نبود برق هم برای شما مشکلی به وجود نمی آورد، چرا که شما از طریق نور خورشید و پنل خورشیدی ®Sunpower می توانید در یک چشم بهم زدن پاور بانک خورشیدی خود را شارژ کنید.

این پاور بانک خورشیدی در برابر قطرات آب مقاوم می باشد و هیچ آسیبی به آن وارد نمی شود. از مزایای دیگر این پاوربانک وجود 2 پورت USB می باشد 1 و 2.1 آمپر و 5 ولت خروجی که به شما این امکان را می دهد تا در یک زمان دو دستگاه را با هم شارژ کنید.

پاور بانک خورشیدی "Evoke" بهترین ابزار برای تعطیلات و فعالیت های بیرون از خانه شما می باشد. با وجود باتری قدرتمند و پنل خورشیدی با کیفیت، شما همیشه بیش از انرژی مورد نیازتان را همراهتان دارید.

انرژی مورد نیازتان را خودتان تامین کنید

با شارژر خورشیدی Xtorm، شما به آسانی می توانید انرژی مورد نیازتان را خودتان تامین کنید. انرژی ذخیره شده می تواند گوشی همراه شما را به وسیله ی کابل USB شارژ کند. این بهترین ابزار برای کسانی است که پیاده روی می کنند یا به سفرهای پرماجرا می روند می باشد. جدا از اینکه این دستگاه بسیار کاربردی است و انرژی مورد نیاز شما را تامین می کند، این احساس را به شما می دهید که شما به چیزی وابسته نیستید و می توانید آزاد باشید.


پنل خورشیدی ®Sunpower

تمامی شارژر های خورشیدی Xtorm از پنل های خورشیدی فوق العاده ی ®Sunpower استفاده می کند. به طوریکه حتی می تواند تنها با استفاده از 22% از فضای پنل خورشیدی مقدار بسیار زیادی از  انرژی را ذخیره کند.

پنل های خورشیدی ®Sunpower بهترین پنل های خورشیدی موجود در بازار می باشند.

سبکی همراه با طراحی زیبا

شارژر خورشیدی Xtorm با طراحی جدید دارای وزنی سبک می باشد. این شارژر با استفاده از قلاب، قابل اتصال به کوله پشتی، دوچرخه، چادر مسافرتی و ... می باشد.

از درخشش خورشید تا شارژ USB

مثل یک جادو! Xtrom انرژی خورشید را به برقی تبدیل می کند که شما از آن برای شارژ کردن گوشی های خود استفاده می کنید.  • نوشته شده توسط: admin
  • منتشر شده در: ROOT
  • تاریخ ایجاد: 2017-11-20
  • بازدید: 296
  • نظر: 0

برچسب :

نظر دهید

این محصول در حال حاضر موجود نیست، اطلاعات خودتون در این قسمت وارد کنید تا به محض موجود شدن کالای فوق، به شما اطلاع بدیم